The HydroElite Experience

Kontakta oss!

Tveka inte på att kontakta vår säljavdelning för att få mer information om våra produkter och tjänster.

HydCalc är vårt beräkningsverktyg som kan dimensionera och räkna ut vilken HydroElite som passar dig bäst.

Vårt offert- och orderformulär (COS) finns för nedladdning här. Använd formuläret för att få en offert eller beställa direkt från oss. Skicka filen till en av våra säljare.

Försäljning

Erik Paulsson mot ljus bakgrund med två stora ljusa cirklar
Erik Paulsson

Marknadschef
erik.paulsson@hydroware.se
+46 472 45133

animerad miniräknare

Beräkning
HydCalc

För att enkelt räkna ut och dimensionera vilken HydroElite som passar dig bäst: Fyll i uppgifterna i beräkningsverktyget för att få ett förslag.

animerat dokument med penna

COS: Offert
och orderformulär

COS är vårt offert- och orderformulär som kan användas för att beställa eller få en offert från oss. Klicka på länken, fyll i formuläret och skicka.

Försäljning – Modernisering

Morgan Nilsson

Back office chef
morgan.nilsson@hydroware.se

+46 472 45129

Anna Wallett

Teknisk innesäljare MOD
anna.wallett@hydroware.se
+46 472 45128

Lennie Rosenqvist

Teknisk innesäljare – MOD
lennie.rosenqvist@hydroware.se
+46 472 45127

Erik Tordsson

Teknisk innesäljare – MOD
erik.tordsson@hydroware.se
+46 472 45189

Edvin Smajlovic i jeansskjorta
Edvin Smajlovic

Teknisk innesäljare – MOD
edvin.smajlovic@hydroware.se
+46 472 45121

headset animerat minimalistiskt

Kontakta oss för mer information om produkter och tjänster

Försäljning – Nya hissar

Leif Lilja

Teknisk innesäljare – Nya hissar  
leif.lilja@hydroware.se
+46 472 45112

Muntaser Alakraa

Teknisk innesäljare – Nya hissar
muntaser.alakraa@hydroware.se
+46 472 45169

Thomas Malmberg

Teknisk innesäljare – Nya hissar
thomas.malmberg@hydroware.se
+46 472 45142

Fälttekniker

headset animerat minimalistiskt

Våra fälttekniker finns tillgängliga för att ge support på plats.

Magnus Johansson

Support
support@hydroware.se
+46 472 45156

Jonas Nilsson

Support
support@hydroware.se
+46 472 45156

Reservdelar

reservdelar

Reservdelar

Reservdelar skickar vi samma dag som vi får beställningen med snabbast möjliga leveranssätt till bra villkor.

Tim Westlund med vit pikétröja
Tim Westlund

Support- och reservdelschef
tim.westlund@hydroware.se
+46 472 45154

Emma Lindroos

Reservdelssäljare
spares@hydroware.se
+46 472 45196

Anna Samuelsson

Reservdelssäljare
spares@hydroware.se
+46 472 45196

Birgitta Berglund
Birgitta Berglund

Aftersales support / Reservdelar
Hållbarhet birgitta.berglund@hydroware.se
Dir: +46 472 45 111 |
Reservdelar: +46 472 45196

Logistik

truck black icon

Kontakta oss för transportfrågor

Lars Gustafsson on grey background
Lars Gustafsson

Logistikchef
lars.gustafsson@hydroware.se
+46 472 45118

Daniel Martin on grey background
Daniel Martin

Logistik
daniel.martin@hydroware.se
+46 472 45192